Dárkový poukaz

Mluví Vaše kamarádka (přítelkyně, ségra, máma…) stále o tom, že by chtěla začít cvičit, ale nemůže se odhodlat? Usnadněte jí práci a darujte tréninkový plán.

Začátečnické plány jsou koncipované na 3 měsíce s tréninky 2× týdně. Plán obsahuje tréninkové tabulky a videotutorály jednotlivých cviků doprovázené textovou částí (účel cviku, popis cviku, nejčastější chyby). Rozcvičky se vždy skládají z rozehřátí a cviků na kloubní mobilitu, následuje silová část a nechybí ani závěrečné protažení.

Výsledkem by mělo být po 3 měsících pevnější, ale i pohyblivější a zdravější tělo a to je krásný dárek, ne?:-)

Ukázky jednotlivých tréninků naleznete vždy u daného online programu.

Poukaz v hodnotě 1690 Kč platí na všechny začátečnické programy (Ve formě s vlastní váhou, Ve formě s vlastní váhou a TRX a na Začátečnický program do posilovny pro ženy).

Poukaz objednáte zde klasicky přes objednávkový formulář, po zaplacení Vám odešlu poukaz s unikátním kódem na email. Obdarovaná osoba pak vytvoří objednávku podle svých představ a do poznámky připíše kód poukazu (pouze NEBUDE hradit vygenerovaný QR kód), poté zašlu obdarované osobě přihlašovací údaje na email.

Cena: 1690 Kč

Objednávka balíčku

Zakoupení balíčku

Proč zakoupit online program právě ode mě? U silového cvičení si zakládám na prvotřídní technice. Jen tak člověk může ze svého tréninku vytěžit maximum a předejít bolístkám, v horším případě zraněním vzniklým nesprávným cvičením. Ke každému cviku je zpracován opravdu podrobný video tutoriál, ze kterého pochopíte nejen techniku, ale i chyby, kterým je lepší předejít. Každé video doprovází vždy textová část, která vám nejdůležitější body provedení a nejčastější chyby připomene, zároveň se z ní dozvíte, pro které partie je cvik určený. Tréninkové plány jsou sestaveny tak, aby vás nezačaly nudit (alespoň v to doufám 🙂) a aby vaše tělo a mysl zaznamenávaly neustálý progres. Pokud Vám cokoliv nebude jasné, můžete se na mě kdykoliv obrátit.